פרויקט הרכבת הקלה בירושלים מתאפיין בקטגוריית "מגה - פרויקט תנועה" רכבתי, ראשוני מסוגו במדינת ישראל: פרויקט D.B.O.T המבוצע בעיר פעילה...רוני רצבי מחברת קומיוניקשר בע"מ, תכנן את תשתיות התקשורת ובקרת התנועה בתוואי הרק"ל וניהל את האינטגרציה והביצוע של הקמת מערך הרמזורים לשביעות רצוננו. הריני להמליץ על חברת קומיוניקשר לתכנון וניהול פרויקטי תשתיות תקשורת ובקרת תנועה, תוך ניצול ניסיונם הייחודי בעבודות הקמת רכבת קלה. 

משה בנג'ו, מנכ"ל פרויקט הרכבת הקלה בירושלים
קבוצת אשטרום

 חברת קומיוניקשר בע"מ תכננה את התשתיות וניהלה את הקמת מערך הרמזורים בתוואי הרכבת הקלה בירושלים, וסיפקה שירותי ניהול אחזקת מערך הרמזורים... חברת קומיוניקשר ומנהלה, רוני רצבי, בעלי ניסיון בתחום התכנון וניהול הקמת מערך רמזורים ובקרה, כל שרותי החברה מסופקים לשביעות רצוננו המלאה. הריני להמליץ על חברת קומיוניקשר כחברה מקצועית בתחום ניהול אחזקה והקמת מערכות רמזורים ובקרה. 

אלכס קרוסקין, סמנכ"ל הנדסה
סיטיפס

 לחברת קומיוניקשר בע"מ הכרות מעמיקה וניסיון רב שנים בעבודה עם תכנת TransEm בפרויקט רק"ל ירושלים...החברה ביצעה עשרות בדיקות SAT במנת"י והקלטות של מנגנונים רבים בעזרת תכנת TransEm לרמזורים הפועלים כיום בשטח במקצועיות רבה ורכשה ניסיון רב בעבודה עם התכנה כולל איתור ופתרון בעיות בזמן קצר באופן עצמאי. 

אילן וייצמן, מנכ"ל
Axilion

 רוני רצבי, ביצע את כתיבת המכרז, וליווי הועדה בתהליך הבחירה עד להכרזת קבלן זוכה, בשיתוף פעולה מלא, עם צוות העיריה, תוך הפגנת מקצועיות וידע רב. הרינו להמליץ על חברת קומיוניקשר ומנהלה, לביצוע עריכת מכרזי רמזורים ומכרזי מערכות בקרת תנועה. 

ראובן בנאי, מנהל מחלקת חשמל
עיריית כפר סבא

 חברת קומיוניקישר בע"מ ניהלה ופיקחה על מערך הרמזורים בעיר אשקלון. החברה ביצעה את עבודתה באופן מקצועי ולשביעות רצוננו המלאה. הרינו להמליץ על חברת קומיוניקשר ומפקחיה, לביצוע עבודות פיקוח על רמזורים ובקרת תנועה. 

יעקב זגורי, מנהל מחלקת חשמל
עיריית אשקלון

 חברת קומיוניקשר באמצעות מנהלה, רוני רצבי ומפקחי החברה, מייעצת לאגף התנועה בעיר חולון בנושאי רמזורים, בקרה ומערכות תקשורת לניהול תנועה ומפקחת על עבודות קבלני הרמזורים בעיר. הריני להמליץ על חברת קומיוניקשר כחברת יעוץ ופיקוח בתחום הרמזורים, ותקשורת בקרת תנועה. 

ענבר ניצני, מנהלת אגף התנועה
עיריית חולון